İnca IM-204W Modem Kurulumu İnternet Ayarları

İnca IM-204W Modem Kurulumu İnternet Ayarları Nasıl Yapılır ?

İnca IM-204W modem kurulumu yapmak için ;

Bilgisayarınızda internet giriş yapmış olduğunuz Web tarayıcı programını (İnternet Explorer, Google chrome, Mozilla Firefox vb.) açın. Web tarayıcınızın adres kısmına modeminizin web adresi olan 192.168.1.1 adresini yazıp Giriş e tıklayın.

Açılan sayfada modem kullanıcı adı ve şifre ekranı gelecektir.Kullanıcı adı: admin şifre: admin olarak giriş yaptıktan sonra oturum aç kısmına tıklayın.

Açılan sayfada kurulumu ekranı gelecektir .VPI:8VCI:35 olarak yazın. İnternet servis sağlayıcınız tarafından verilen Adsl kullanıcı adınızı ve adsl şifrenizi giriş yaparak ayarları kaydetmek için Uygula butonuna tıklayın.Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Bağlan butonuna tıklayın.

facebook müşteri hizmetleri

Modem ayarlarınız tamamlanmıştır.Bilgilerinizi doğru şekilde giriş yaptıktan sonra internet erişimini sağlayabilirsiniz.Bilgilerinizi doğru şekilde giriş yapmanıza rağmen internet bağlantısı sağlayamazsanız servis sağlayıcınızla görüşün.

İnca IM-204W modem kablosuz kurulumu yapmak için ;

Modeminizin kablosuz ayarlarını yapmak için üst kısımda bulunan Wireless (kablosuz ) kısmına tıklayın.Sol tarafta Ayarlar kısmına tıklayın.Açılan ekranda ayarlarınızı tamamlayıp Uygula butonuna tıklayın.Kablosuz şifre ayarı için sol kısımda Güvenlik kısmına tıklayıp şifre belirleyip Uygula butonuna tıklayın.

204w kablosuz

Modem kablosuz ayarlarınız tamamlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.