Oblio Tablet Hard Reset ve Google Play Store Yazılım Güncelleme

Oblio Tablet Hard Reset ve Google Play Store Yazılım Güncelleme nasıl yapılır ?

Oblio tabletiniz de Google Play Store uygulamasında hata alıyorsanız yada güncelleme gerekiyorsa uygulamayı yeniden yükleyerek yada tabletinizin yazılımını güncelleyerek sorunu çözebilirsiniz. Google Play Store uygulamasını yada tabletinizin yazılımını güncellemeniz için gereken adımlar nelerdir ve nasıl yapılır birlikte yapalım.

Google Play store ile ilgili güncellemeyi yapmanız için aşağıdaki linkte bulunan güncelleme dosyasını tablet bilgisayarınıza indirmeniz gerekmektedir.

Tablet bilgisayarınızda Download klasorunu yükleyiniz.

facebook müşteri hizmetleri

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra tablet bilgisayarınızı kapatınız. Tabletinizin şarjının olduğundan emin olunuz. Ses açma kapatma butonlarından ( – ) tuşuna basılı tutunuz ve daha sonra cihazı açma butonuna basılı tutunuz ( üzerinde ünlem işareti olan android logosu gelene kadar ) tekrar ( – ) tuşuna basınız karşınıza gelen listede ( Apply update from /nand ) seçeneğine ( – ) tuşunu kullanarak ilerleyiniz daha sonra ( + ) tuşu ile seçiniz.

Gelecek olan sayfada Download seçeneğine ( – ) tuşu ile ilerleyiniz ( + ) tuşu ile tekrar seçin Download klasörünün içinde update.zip dosyasına ( – ) tuşu ile ilerleyiniz ve ( + ) tuşu ile seçiniz. İşlem tamamlandıktan sonra ( Reboot system now ) seçeneğini ( + ) tuşu ile seçiniz. İşlem tamamlandıktan sonra Tabletiniz açılacak ve Google Play Store güncelleme işleminiz tamamlanmış olacaktır.

İşlem tamamlandıktan sonra hata alırsanız tabletinizi bir kez daha kapatıp açarak deneme yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.